Vinç Simülatör Oyunu


Ağır tonajlı vinç simülatör oyunumuz ücretsiz olarak siz değerli oyuncularımıza sunulmuştur. İş makinaları oyunlarına özel ilği duyuyorsanız bu oyun tam size göre!
Etkileyici devasal boyutlardaki vinç ile, çeşitli kargoları taşımak görevlerini yerine getireceksiniz. 

Muhteşem kalitede modelleme sayesinde HD bir oyun keyfi yaşayacaksınız. 
Oyunumuzda vinç sisteminin tüm kontrol üniteleri aktif şekilde çalışmaktadır. Hidrolik sistem sayesinde vinci parmaklarınızla kontrol edebileceksiniz! Ayrıca oldukça büyük inşaat şantiye alanı içinde geniş bir oyun alanı sunulmuştur.

Nasıl Oynanır?

Oyunumuz çeşitli görevlerin yeraldığı bölümlerden oluşmaktadır. Oyuna ilk başladığınızda öğrenme moduyla devam edeceksiniz. Bu modda hangi butonların ne işe yaradığını çok kısa süre içinde anlayabileceksiniz.
Oyunumuzda vinci sürerek çalışma yapılacak bölgeye gideceksiniz. Ardından ok işaretinin üzerinde olduğu kargoya yanaşarak, vinci hidrolik ayaklar üzerine bindireceksiniz. 
Butonlarla vinci bomu kontrol ederek, kargonun üzerindeki kırmızı noktaya bomu getireceksiniz. Bu sırada ekranın sağındaki butonların ortasında yeşil renkli bir buton belirecek. Bu butona bastığınızda, kargo vince halatla bağlanacaktır.

Kargo, halat ile bağlandıktan sonra butonlarla kargoyu istenilen yeşil bölge içine bırakmanız gerekecek. Bu esnade yeşil bölgenin içine gelecek şekilde geldiğinde kargoyu kırmızı butona basarak halatlardan ayıracaksınız. 
Vinç simülasyon oyunumuzu beğeneceğinizden şüpheniz olmasın! 🙂 Keyifli oyunlar dileriz. 
Ultiox GameS!


Like it? Share with your friends!