Traktör Çiftlik Simülatör Oyunu


Traktör ve tarım makinalarına meraklı mısınız? Yanıtınız evetse, son derece eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun sizlerle.

Tarım, Çiftlik simülatör oyunumuz ile birbirinden farklı traktör modelleri ile çeşitli tarım işleri yapacaksınız. Çeşitli römork modelerinin yer aldığı bu oyunumuzda geniş bir oyun alanı sunulmuştur.

Farming Çiftlik Simulator Nasıl oynanır ?
-Oyuna ilk başladığınızda giriş menüsünde, sizlere iki alternatif sunulmaktadır.Bunlardan birincisi görev yapma modu, ikincisi ise serbest modtur.
-Görev modunu seçtiğinizde 1. bölümden itibaren oyun başlayacaktır. Karakteri kontrol ederek traktör yanına giderek ekranda oluşan butona basarak direksiyon koltuğuna oturun
-Hemen ardından gideceğiniz yönleri belirten yeşil renkli işaretleri takip edin.
-Traktör takılı olan römorkta yük varsa, hedef noktasına geldiğinizde römork aşağ – yukarı butonlarına dokunarak yükü boşaltabilirsiniz. Böylelikle diğer bölme geçebilirsiniz.

-Biçer döver görevlerinde tek yapmanız gereken şey, direksiyona geçip tarlaya girerek hasat yapmaya başlamak. Sadece tek dikkat etmeniz gereken şey, taşınan yükleri düşürmeden hedef noktasına götürünüz ve belirtilen süreye dikkat ediniz. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.DARALT


Like it? Share with your friends!